Maestro (4.1.0) - en to ka translation catalogue (37 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Public
ka: საჯარო

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Link
ka: ბმული

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: Details
ka: დეტალები

en: Method
ka: მეთოდი

en: Role
ka: როლი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Change
ka: შეცვლა

en: Fixed
ka: ფიქსირებული
