Maestro (4.1.0) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
