Maestro (4.1.2) - en to be translation catalogue (55 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Private
be: Прыватны

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: On
be: На

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Variable
be: Зменная

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Display
be: Паказ

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Details
be: Падрабязна

en: Method
be: Метад

en: Role
be: Роля

en: Order
be: Парадак

en: Template
be: Шаблон

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Change
be: Змяніць

en: Workflow
be: Плын працы

en: Entity
be: Сутнасць

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Tasks
be: Задачы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
