Maestro (4.1.2) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Active
mk: Активно

en: Details
mk: Детали

en: - All -
mk: - Сите -
