Maestro (4.1.2) - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Public
sr: Јавно

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Date format
sr: Формат датума

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Role
sr: Улога

en: Order
sr: Редослед

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
