Maestro (4.1.3) - en to jv translation catalogue (47 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Display
jv: Tampilan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Method
jv: Metode

en: Role
jv: Parāgā

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Order
jv: Urutan

en: Operation
jv: Operasi

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Tasks
jv: Préntah

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
