Maestro (4.1.3) - en to ku translation catalogue (43 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Private
ku: تایبەت

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Link
ku: بەستەر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page
ku: پەڕە

en: To
ku: بۆ

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Tasks
ku: ئەرکەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Edit Template
ku: دەسکاریکردنی داڕێژە
