Maestro (8.x-2.1-rc2) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Assigned
bs: Dodjeljeno

en: Assigned to
bs: Dodjeljeno za:

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Details
bs: Detalji

en: Role
bs: Uloga

en: Order
bs: Poredak

en: Notifications
bs: Obavijesti
