Maestro (8.x-2.1-rc2) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Variable
he: משתנה

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Display
he: תצוגה

en: Assigned
he: מוקצה

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Details
he: פרטים

en: By
he: מאת

en: Role
he: תפקיד

en: Operator
he: אופרטור

en: Order
he: סידור

en: Close
he: סגירה

en: Task
he: משימה

en: Operation
he: פעולה

en: Notifications
he: הודעות

en: Change
he: חשב

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Entity
he: יישות

en: Fixed
he: קבוע

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Complete
he: השלמה

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Variables
he: משתנים

en: Tasks
he: משימות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: notifications
he: התראות

en: Bundle
he: חבילה

en: Assign to
he: הקצה ל-

en: Template Variables
he: משתני תבנית

en: Legend
he: מקרא

en: The name of the variable.
he: שם המשתנה.

en: The value of the variable.
he: ערך המשתנה.

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Completed Time
he: זמן השלמה
