Maestro (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Assigned
lv: Piešķirtie

en: Assigned to
lv: Piešķirts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: By
lv: Autors

en: Role
lv: Loma

en: Operator
lv: Operators

en: Order
lv: Secība

en: Close
lv: Aizvērt

en: Task
lv: Uzdevums

en: Operation
lv: Operācija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Change
lv: Mainīt

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Entity
lv: Entītija

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Webform
lv: Webforma

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: notifications
lv: notifikācijas

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Legend
lv: Leģenda

en: The value of the variable.
lv: Mainīgā vērtība.
