Magazine Lite (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Region
it: Regione

en: Submitted by
it: Inviato da

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: wide
it: largo

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Region settings
it: Impostazioni regione
