Magazine Lite (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Region
et: Regioon

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.
