Magazine Lite (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar
