Magazine Lite (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Region
mn: Бүс

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
