Magazine Lite (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Powered by Drupal
oc: Propulsat per Drupal

en: wide
oc: espandit

en: Region settings
oc: Paramètres de la region

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
