Magazine Lite (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Help
am: እርዳታ

en: Region
am: ክልል

en: Footer
am: ግርጌ

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ
