Magazine Lite (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Region
ar: المنطقة

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Footer
ar: التذييل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Featured
ar: متميز

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Region settings
ar: إعدادات المنطقة

en: Highlighted
ar: مبرز
