Magazine Lite (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Region
hr: Regija

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal

en: Region settings
hr: Postavke regije

en: Highlighted
hr: Istaknuto
