Magazine Lite (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Region
ja: リージョン

en: Submitted by
ja: 送信者

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Banner
ja: バナー

en: Breadcrumb separator
ja: パンくずリストの分離

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Featured
ja: 主な

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: Region settings
ja: リージョンの設定

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ja: 多くのリージョンを持ったレスポンシブでモバイルファーストなレイアウトの色設定が可能な柔軟なテーマ
