Magazine Lite (8.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Region
kk: Аумақ

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
