Magazine Lite (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Region
sr: Регион

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Search...
sr: Претрага...

en: Footer First
sr: Прво заглавље
