Magazine Lite (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: mobile
cs: mobilní

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: wide
cs: široký

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Footer menu
cs: Menu patičky
