Magazine Lite (8.x-1.4) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Region
eo: Regiono

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: wide
eo: larĝa
