Magazine Lite (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။
