Magazine Lite (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Footer menu
sk: Menu v päte
