Magic Code (1.0.0-beta3) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Email settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Code
fa: کد

en: E-Mail
fa: پست الکترونیکی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Authentication
fa: بررسی هویت

en: Client
fa: مشتری

en: Verify
fa: بررسی درستی
