Magic Code (2.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Code
bn: কোড
