Magic Code (2.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Subject
fi: Aihe

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Code
fi: Koodi

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Client
fi: Asiakas

en: Verify
fi: Tarkista

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: email@example.com
fi: sähköposti@example.com
