Magic Code (2.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Code
is: Kóði

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
