Magic Code (2.0.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Subject
ja: 件名

en: Email settings
ja: メール設定

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Code
ja: コード

en: E-Mail
ja: メール

en: Operation
ja: 操作

en: Changed
ja: 変更済

en: Authentication
ja: 認証

en: Client
ja: クライアント

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: User limit
ja: ユーザー制限

en: IP limit
ja: IP 制限

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
