Magic Code (2.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Code
km: កូដ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
