Magic Code (2.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Code
pl: Kod

en: Operation
pl: Czynność

en: Expire
pl: Wygasa

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Client
pl: Klient

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: User limit
pl: Limit dla użytkownika

en: IP limit
pl: Limit dla adresu IP
