Magic Code (2.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Authentication
ps: تصدیق

en: User limit
ps: غړي حد
