Magic Code (2.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Email settings
ro: Setări e-mail

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Code
ro: Cod

en: Operation
ro: Operație

en: Changed
ro: Schimbat

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: User limit
ro: Limita utilizatorului

en: IP limit
ro: Limită IP
