Magic Code (2.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Code
sq: Kodi

en: Operation
sq: Veprimi
