Magic Code (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Code
ug: كود

en: Operation
ug: مەشغۇلات
