Magic Code (2.0.0-rc3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Code
am: ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
