Magic Code (2.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Subject
ca: Assumpte

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Code
ca: Codi

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Operation
ca: Operació

en: Expire
ca: Expira

en: Changed
ca: Canviat

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: User limit
ca: Limitació d'usuari

en: IP limit
ca: Límit IP

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
