Magic Code (2.0.0-rc3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Subject
gu: વિષય

en: Email settings
gu: ઇ-મેઇલ સેટિંગ્સ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
