Magic Code (2.0.0-rc4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Email settings
be: Налады пошты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Code
be: Код

en: Operation
be: Аперацыя

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
