Magic Code (2.0.0-rc4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Subject
fil: Paksa

en: Created
fil: Inilikha

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Client
fil: Kliyente
