Magic Code (2.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Operation
nl: Bewerking

en: Expire
nl: Vervallen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Client
nl: Afnemer

en: Verify
nl: Controleren

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: User limit
nl: Gebruikerslimiet

en: IP limit
nl: IP-limiet

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
