Magic Code (2.0.0-rc4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
