Magic Code (2.0.0-rc4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Subject
te: విషయం

en: Email settings
te: ఈమెయిలు అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Code
te: కోడ్
