Magic Code (2.0.0-rc4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Code
th: รหัส

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่
