Magic Code (2.0.0-rc5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Code
ast: Códigu

en: Operation
ast: Operación
