Magic Code (2.0.0-rc5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Subject
is: Yvirskrift

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Code
is: Kota

en: Operation
is: Gerð
