Magic Code (2.0.0-rc5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Code
hy: Կոդ
