Magic Code (2.0.0-rc5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Code
ku: کۆد

en: Operation
ku: کردار
