Magic Code (2.0.0-rc5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन
